Zakup kamery prewencyjnej

W ostatnim czasie firma Młyny Szczepanki wzbogaciła się o kolejny element systemu przeciwpożarowego w postaci kamery prewencyjnej. Kamera została zakupiona z funduszu prewencyjnego prowadzonego przez PZU S.A. Celem zakupu jest wczesne wykrywanie i eliminacja zagrożeń pozarowych w zakładzie poprzez szybkie monitorowanie stanu połączeń elektrycznych, w których tzw.

Święto Chleba i Piernika w Jaworze

W dniach 26-28 sierpnia 2016 nasza firma miała okazję uczestniczyć w Święcie Chleba i Piernika w Jaworze (woj. dolnośląskie). Impreza, odbywająca się w tym roku po raz trzeci, ma na celu promować i kultywować staropolskie tradycje związane z pieczywem i piernikami. Młyny Szczepanki były partnerem tegorocznej edycji oraz fundatorem nagrody dla Piekarza Roku. Został nim pan Paweł Giza, właściciel piekarni iGizmo w Żaganiu.

Młyny Szczepanki na Święcie Chleba

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznego Święta Chleba w Gdańsku. Z przyjemnością wręczyliśmy nagrody najlepszym piekarzom i cukiernikom. Tradycyjnie zapraszamy za rok!

Święto Chleba w Gdańsku

Po raz kolejny Młyny Szczepanki będą miały przyjemność gościć Państwa na swoim stoisku na Święcie Chleba, które odbędzie się 31 lipca 2016 podczas 756 Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku. Impreza organizowana  przez Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP oraz Cech Piekarzy i Cukierników w Gdańsku odbędzie się już po raz 21. W tegorocznym programie m.in. konkurs dla publiczności na "Najlepszy chleb domowego wypieku", konkurs dla piekarni i cukierni na "Smakołytk Święta Chleba", animacje i atrakcje dla dzieci.

Relacja z targów w firmie Zamorscy

Nasza firma po raz kolejny zaprezentowała się w tym roku na targach plenerowych w firmie Zamorscy w Przecławiu. Była to okazja do spotkania z wieloma kontrahentami i przeprowadzenia owocnych rozmów biznesowych.

Relacja ze Święta Ziarna 2016

Młyny Szczepanki po raz piąty był partnerem Święta Ziarna w Lisich Kątach k/Grudziądza. Impreza, której przewodnim tematem było upowszechnienie spożycia produktów zbożowych i promocja zdrowego stylu zycia, zgromadziła 4 czerwca 2016 tłumy zainteresowanych. Młyny Szczepanki prezentowały swoją ofertę oraz zachęcały dzieci do wypieku własnoręcznie przygotowywanych ciasteczek. W licznych konkursach na naszym stoisku można było wygrać m.in. loty widokowe nad Grudziądzem. Zapraszamy za rok!

Targi w Przecławiu

Zapraszamy na stoisko Młynów Szczepanki podczas tegorocznych targów firmy Zamorscy, które odbędą się dnia 4 czerwca 2016 na terenie hurtowni w miejscowości Przecław (woj. zachodniopomorskie).

Zapraszamy na Święto Ziarna

Tegoroczne Święto Ziarna, doroczna impreza promująca spożycie produktów przetwórstwa zbożowego wytworzonych w Polsce, zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Odbędzie się 4 czerwca 2016 w miejscowości Lisie Kąty koło Grudziądza. W programie warsztaty kulinarne, degustacje, porady dietetyka, ekopiknik dla dzieci, a takze ciekawy program artystyczny, którego punktem kulminacyjnym będzie występ zespołu Cree z Sebastianem Riedlem. Zapraszamy na stoisko Młynów Szczepanki!

Święto Ziarna 2016

Już po raz piąty firma Młyny Szczepanki została partnerem Święta Ziarna- dorocznej imprezy finansowanej z Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych. W tym roku Święto odbędzie się na terenie lotniska Aeroklubu Nadwiślańskiego w Lisich Kątach koło Grudziądza (woj. kujawsko-pomorskie) dnia 4 czerwca 2016 roku. Więcej szczegółów wkrótce.

Subskrybuje zawartość